KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11535078
nr 1153 5078
Akvarell
Oidentifierad konstnär, ej signerad, Strand, löst blad, bladets mått: 29x39
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:53:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Rörstrand